Home » roletti » Okna pcv

Okna pcv

okno pcv gda?sk

Okno PCV Gdańsk

Okna PCV, to jeden z pierwszych naszych produktów oferowanych dużym stażem. Nasz system produkcyjny to Aluplast -Ideal 4000.  To świetny wybór szczególnie dla nowoczesnej architektury wielkomiejskiej, budownictwa wielorodzinnego i w budynkach wolnostojących. Na szczególne zainteresowanie zasługuje, mocna konstrukcja profili o głębokości zabudowy 70 mm, oraz duże komory na wzmocnienia stalowe. Te okna nadają się na wypełnienie powierzchni o dużych gabarytach.  Jednym z ważych paramtrów które zwracają uwagę naszych rozmówców jest niezwykle popularny wariant skrzydła z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową ramą o głębokości zabudowy 85 mm.

 

O tym jakie będzie działało okno, decydują okucia, ukryte pomiędzy skrzydłem a ramą. W naszych oknach stosujemy okucia firmy Winkhaus. Nasz partner rozwija technologie okuć od ponad 150 lat. Stawia na jakość bez kompromisów, a co za tym idzie długo trwałe użytkowanie. Wprowadza stale udoskonalenie i innowacje, stale dba o podnoszenie standardów jakościowych. To od jakości okuć zależy bezpieczeństwo całego okna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

potrzebujesz witryny internetowej ?

To stara prawda, że bez strony internetowej nie ma nowych kontaktów, bo jak tu pozwolić komuś się poznać jak nie ma cię w Internecie. To właśnie moja rola zawodowa, pomagać przedsiębiorą trafiać do klienta. Dlatego jestem marketingowym oferownikiem który uruchamia witryny oraz kampanie reklamowe, dzięki którym klienci sami cię odnajdują bo im zwyczajnie na to pozwolisz. Zapraszam do kontaktu

Martom producent mebli na zamówienie, do kuchni, garderoby lub biura

Sklep z meblami do łazienki, od producenta który dociera do mieszkań już od dziesięciu lat

Wymiana montaż drzwi w Pruszczu Gdański