Home » roletti » Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe doskonale nadają się do zastosowań biurowych, domowych jak i w hotelach, gdyż stanowią bardzo estetyczne wykończenie wnętrza pomieszczenia, a zarazem stanowią bardzo skuteczną ochronę przed światłem, którą można regulować. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na idealne wkomponowanie w każdą aranżację wnętrza.

zaluzje-pionowe

zaluzje-pionowe

to praktyczne, komfortowe i estetyczne rozwiązanie stosowane przede wszystkim w biurach, budynkach użyteczności publicznej. Z powodzeniem mogą być również montowane w budynkach mieszkalnych. Pozwalają na precyzyjne dostosowanie poziomu światła w pomieszczeniu, co polepsza komfort pracy. Stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń i doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian czy podziału pomieszczeń.

W systemie tym lamele montowane są na aluminiowej szynie, która pozwala na płynną regulację dostępu światła. Lamele łączone są łańcuszkiem, dzięki któremu podczas obsługi dobrze się układają. Verticale można wykonać w takim systemie, który pozwala na zamontowanie ich we wnętrzach ze skosami. Lamele zawieszone są na specjalnych zaczepach, poruszających się w szynie prostej, skośnej lub giętej w łuk. Specjalne przełożenia zamieniają ruch łańcuszka na obrót pasów wokół własnej osi (180°).

zadzwoń teraz by dowiedzieć się więcej telefon 695 84 12 57 lub przejdź do zakładki kontakt

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*