Home » roletti » Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe doskonale nadają się do zastosowań biurowych, domowych jak i w hotelach, gdyż stanowią bardzo estetyczne wykończenie wnętrza pomieszczenia, a zarazem stanowią bardzo skuteczną ochronę przed światłem, którą można regulować. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na idealne wkomponowanie w każdą aranżację wnętrza.

zaluzje-pionowe

zaluzje-pionowe

to praktyczne, komfortowe i estetyczne rozwiązanie stosowane przede wszystkim w biurach, budynkach użyteczności publicznej. Z powodzeniem mogą być również montowane w budynkach mieszkalnych. Pozwalają na precyzyjne dostosowanie poziomu światła w pomieszczeniu, co polepsza komfort pracy. Stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń i doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian czy podziału pomieszczeń.

W systemie tym lamele montowane są na aluminiowej szynie, która pozwala na płynną regulację dostępu światła. Lamele łączone są łańcuszkiem, dzięki któremu podczas obsługi dobrze się układają. Verticale można wykonać w takim systemie, który pozwala na zamontowanie ich we wnętrzach ze skosami. Lamele zawieszone są na specjalnych zaczepach, poruszających się w szynie prostej, skośnej lub giętej w łuk. Specjalne przełożenia zamieniają ruch łańcuszka na obrót pasów wokół własnej osi (180°).

zadzwoń teraz by dowiedzieć się więcej telefon 695 84 12 57 lub przejdź do zakładki kontakt

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

potrzebujesz witryny internetowej ?

To stara prawda, że bez strony internetowej nie ma nowych kontaktów, bo jak tu pozwolić komuś się poznać jak nie ma cię w Internecie. To właśnie moja rola zawodowa, pomagać przedsiębiorą trafiać do klienta. Dlatego jestem marketingowym oferownikiem który uruchamia witryny oraz kampanie reklamowe, dzięki którym klienci sami cię odnajdują bo im zwyczajnie na to pozwolisz. Zapraszam do kontaktu

Martom producent mebli na zamówienie, do kuchni, garderoby lub biura

Sklep z meblami do łazienki, od producenta który dociera do mieszkań już od dziesięciu lat

Wymiana montaż drzwi w Pruszczu Gdański